- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJak zbavit dům štěnic, hlodavců či jiných nevítaných hostů? Pomůže deratizace

Jak zbavit dům štěnic, hlodavců či jiných nevítaných hostů? Pomůže deratizace

Byť jde o nepříjemnou zkušenost, mnoho z nás se během života setká s nejrůznějšími nepříjemnými návštěvníky domů, průmyslových objektů, skladů… Může jít o hlodavce, štěnice, rybenky, vosy, blankořídlí… Setkáváme se s nimi v potravinářství, komunální sféře, také v zemědělství nebo třeba zdravotnictví. V takových případech je nutné obrátit se na firmu, která provádí deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Často poptávaná deratizace

K nejčastěji poptávaným patří deratizace. Také myši se totiž rády zabydlí a vytvoří si hnízda, kde se jen dá. Stačí, aby pronikly do staré stodoly, která jim slouží jako útočiště před deštěm a větrem. Pokud zde mají klid, rázem je z vaší nemovitosti doslova dům hrůzy.

Hubení hlodavců i jiných škůdců vám ráda účinně provede společnost SERVIS DDD Humpolec s.r.o. Škůdce likvidují do 48. Na našem trhu je již od roku 1991 a zaměřuje se na oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Díky mnohaletým zkušenostem se můžete spolehnout na vysoce účinný postup na míru vašim potřebám. Společnost používá mnoho povolených přípravků a moderních technologií. Je členem Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce a deratizace České republiky a zároveň evropského sdružení CEPA.

Potřebujete dezinsekci?

Pokud se potýkáte s vosami, sršni, štěnicemi, ale také švábi, mravenci, cvrčky, rybenkami, mnohonožkami a dalším podobným hmyzem, pomůže vám dezinsekce. Jejich služby využívají pekárny, pivovary, jatka, čokoládovny, hotely, školy, bytová družstva, realitní kanceláře, zemědělské podniky, nemocnice a jiná zdravotnická zařízení atd.

Podívejte se na kompletní nabídku služeb i všechny potřebné kontakty na webové stránky deratizace-humpolec.cz. Účinně se zbavit škůdců vám zde pomohou rychle a za přijatelné ceny. Přesvědčte se sami.

zeny
Předchozí článekPlatina

Mohlo by Vás zajímat

PR článek