- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodySeparační linky na třídění odpadu

Separační linky na třídění odpadu

Každá firma i zákazník vyžaduje jiný typ separátoru, který bude přímo uzpůsoben jejím požadavkům, podle toho z čeho zákazník separuje a jaké jsou jeho cíle. A proto jsme tu my – firma MAGSY.

Naše letité zkušenosti nám dovolují s velkou precizností navrhnout a dodat komplexní separační linku včetně dopravníkových cest, vibračních podavačů, detektorů kovů, drtičů a samozřejmě magnetických separátorů.

Jsme schopni vyseparovat, jak magnetické, tak i nemagnetické kovy, ale umíme separovat i komunální odpad.

V rámci našich služeb získáte nejen samotný magnetický separátor, ale budeme se vám věnovat od začátku až do konce (a i potom). Budeme spolu spolupracovat na návrhu, konstrukci, sestrojení, ale navíc od nás získáte i pozáruční servis.

Pomůžeme vám s realizací linek, jak pro magnetické, nemagnetické materiály, ale i linky na třídění plastových obalů, recyklaci skla i linky na separaci plechovek, nezaskočí nás ani separační linky na separaci mírně magnetické nerezi a dokážeme i separovat magnezitový písek.

Náš technologický tým se rád pouští do nových výzev, proto se nebojte a o nabídku vámi šitou na míru si napište na naší emailové adrese. Uděláme maximum, abyste od nás odcházeli, jako spokojení zákazníci, kteří se budou rádi vracet.

Jak pracujeme?

Výstavba a návrh

Dle vašich požadavků navrhneme kompletní třídící linku na míru. Konečný návrh je závislý na řadě proměnných, jako je typ a celkové množství materiálu.

Třídící linka na míru

Separační linka může být tvořena z různých částí, aby vyhovovaly Vašim požadavkům.

  • Magnetické separátory – různé typy dle druhu materiálů
  • Magnetické separátory nemagnetických kovů (Eddy Current Separator) – osazené velmi silnými neodymovými magnety
  • Detektory kovů
  • Různé druhy dopravníků – dle typu a množství dopravovaného materiálu
  • Drtiče a mlýny
  • Ostatní zařízení – dle požadavků

Kontaktujte nás s Vašimi požadavky a potřebami ohledně vašeho výrobního procesu. Náš technologický tým se Vám bude maximálně věnovat a připraví takové řešení, které splní Vaše zadání. Jsme hrdí na to, že dokážeme vyrobit třídicí linky v nejvyšší kvalitě za férovou cenu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek