- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyČištění DPF – efektivní renovace filtrů pevných částic

Čištění DPF – efektivní renovace filtrů pevných částic

Filtry pevných částic se vyskytují v mnoha vozidlech a řadě motoristů dělají starosti. Výměna filtru je drahá, je však třeba, aby byl v perfektním stavu. Namísto nákupu nového kusu můžete původní filtr nechat vyčistit profesionály.

Čištění DPF filtrů

Čištění DPF filtrů probíhá na počkání, během chvilky tak máte vyřešeno a můžete se vrátit zpět do provozu. O demontáž a montáž filtru se postará partnerský servis. Proces čištění probíhá bez mechanického narušení obalu jako je řezání a svařování. Profesionálové nabízí čištění všech druhů DPF filtrů automobilů, kamionů, autobusů i průmyslových strojů. Navíc získáte záruku na 2 roky či 100 000 kilometrů. Jde tak o řešení, na které se můžete spolehnout.

Čištění filtrů pevných částic

Stroje na čištění filtrů pevných částic už zdaleka nejsou pouze jednoduché myčky. Naopak jde o pokročilé multifunkční stroje, které nabízí vysokou efektivitu, bezpečnost a spolehlivost. Mezi nejrozšířenější metodu regenerace filtrů patří hydrodynamické čištění. Není divu, že je tato technologie tak oblíbená, dokáže totiž obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Díky tomu převládá nad ostatními způsoby regenerace DPF filtrů.

Čištění DPF

Hydrodynamické čištění DPF má jednoduše skvělé výsledky. Regenerovaný filtr dosahuje srovnatelné kvality jako filtr nový. Při čištění DPF je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalina je uváděna do pohybu vnějším tlakem, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru. Proces je vhodný pro všechny DPF filtry, přičemž pro čištění filtrů normy EURO 6 je využíván patentovaný inovativní adaptér pro špičkové výsledky.

Filtry pevných částic patří mezi drahé položky. Ovšem díky možnosti čištění filtrů můžete výrazně ušetřit. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek