- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyMatrace ulevila mým bolavým zádům 

Matrace ulevila mým bolavým zádům 

Matrace, kterou jsem si před nedávnem pořídila velmi ulevila mým bolavým zádům, díky kterým jsem v podstatě vůbec nedokázala normálně fungovat během všedních dní. Měla jsem často po ránu stavy, kdy jsem se nemohla téměř hnout a má krční páteř naprosto rezignovala na jakýkoliv můj pohyb. Několikrát jsem se dokonce musel omluvit v práci a vzít si buď neplacené volno či se vydat za svým lékařem, který mi od potíží často pomohl buď analgetiky či předepsanými masážemi. Svůj problém jsem se ovšem rozhodla konečně jednou provždy vyřešit, a tak jsem si pořídila novou matraci, která mi od mých potíží za nějaký čas skutečně ulevila. 

Matrace atypických rozměrů nebyla problém

Matrace, kterou jsem si pořídila měla atypické rozměry, a to zejména z toho důvodu, že v naší ložnici máme postel, která byla zhotovena na míru, a to přesně podle dispozic naší místnosti. Z tohoto důvodu bylo důležité přemýšlet při výměně matrace také nad tím, zda jí bude možné umístit právě do naší postele. Naštěstí nebyl výběr atypických rozměrů matrace větší problém a mohla jsem si to pořídit novou zdravotní matraci, která disponuje sedmi zónami a přizpůsobuje se anatomii lidského těla. 

Matrace je pro mě důležitá

Matrace, kterou jsem si pořídila je pro mě velmi důležitá. Prošla totiž řadou klinických testů, má k dispozici certifikát o těchto provedených testech, je antibakteriální, má pratelný potah a k tomu všemu je neuvěřitelně pohodlná. Od chvíle, kdy tuto matraci mám doma, si vůbec nemohu stěžovat na má záda či krční páteř. Mé tělo funguje na 110 % a mé pracovní výkony i domácí práce jsou o poznání kvalitnější. Na svojí novou matraci tak rozhodně nedám dopustit a každému, kdo zatím pouze uvažuje o změně své matrace doporučuji, aby s výměnou neotálel. Zdraví máme totiž opravdu pouze jen jedno a je zapotřebí o něj pečovat.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek