- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyLodní kontejner – nové i použité kontejnery k prodeji a pronájmu

Lodní kontejner – nové i použité kontejnery k prodeji a pronájmu

Lodní kontejnery najdou využití nejen v námořní přepravě. Často jsou využívány také jako skladovací prostor, využití najdou u firem i soukromých pozemků. Nabízí kreativní využití pro stavbu bydlení či pracovních prostor.

Lodní kontejner

Lodní kontejner může sloužit jako bezpečný mobilní sklad v různém prostředí. Případně si v něm můžete zařídit dílnu, či třeba garáž. Lodní kontejnery jsou dostupné v různých rozměrem – 6, 12 či 13,5 metru a s různou výškou. V nabídce najdete také specificky upravené kontejnery bez střechy či bočních stěn, dále pak modifikované kontejnery pro stavbu modulových domů či třeba kancelářské kontejnery a modifikované kontejnery na prodejní stánky.

Lodní kontejnery na prodej

Lodní kontejnery mají opravdu široké využití, díky čemuž jsou tyto jednotky velmi oblíbené. Dostupné jsou lodní kontejnery na prodej ve špičkovém stavu. Kontejnery po jedné cestě jsou jako nové, objevují se pouze estetické vady v podobě drobných oděrek. Za příznivou cenu tak získáte kvalitní kontejner. Pokud hledáte spíše krátkodobé řešení, pak místo prodeje můžete využít pronájem. Ten je oblíbený zejména pro sezónní mobilní skladování a další dočasné potřeby.

Lodní kontejnery cena

Když jde o lodní kontejnery, cena je důležitým faktorem. Díky rozmanité nabídce najdete variantu, která vyhoví vašim možnostem. Kromě zánovních kontejnerů v nabídce najdete také použité kusy. Ty jsou v dobrém stavu, plně funkční, suché, uzamykatelné s dřevěnou podlahou. Jeví známky užívání, tyto vady jsou však pouze kosmetické a nijak neovlivňují funkčnost kontejneru. Jde o skvělou variantu, pokud hledáte levné řešení.

Díky rozmanité nabídce nových a použitých lodních a skladových kontejnerů snadno najdete to pravé. Vybírejte z různých kontejnerů k prodeji a pronájmu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek