- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyElektro revize: Pravidelné kontroly pro vaši bezpečnost

Elektro revize: Pravidelné kontroly pro vaši bezpečnost

Revize spotřebičů, rozvodů, ovšem i dalších zařízení jsou klíčové zejména pro zajištění bezpečnosti. Díky pravidelným kontrolám je prověřen stav zařízení, lze tak včas odhalit případné závady.

Elektro revize

Elektro revize se velmi často týkají elektrospotřebičů. Ty se totiž nachází všude kolem nás, ať už jde o veřejně přístupné prostory, či průmysl. Revize jsou nutností pro bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem a je založena revizní karta. Do té jsou zapsány naměřené hodnoty. Při revizi je prověřen chod a správná funkčnost spotřebiče. Jakmile je kontrola hotová, obdržíte celkovou zprávu na všechny revidované elektrospotřebiče.

Revize elektro

Revize elektro je důležité zajistit také pro rozvody a instalace. Periodická revize je nejčastěji prováděna jednou za pět let, tato lhůta se však může lišit podle prostředí a výskytu osob. Ve specifickém prostředí se lhůta může zkrátit až na jeden rok. Obraťte se proto na profesionály, kteří se ve svém oboru vyznají. Už si nebudete muset dělat starosti s tím, zda máte všechno v pořádku. Revizní technici zajistí veškeré potřebné revize v daném objektu.

Elektro revize Praha

Elektro revize Praha pro vás zajistí Pražská Revizní. Tým odborníků s bohatými zkušenostmi zajistí revize s využitím profesionální měřící techniky. V případě, že je během revize objevena závada, v některých případech Pražská Revizní zajistí také drobné opravy. Pokud jde o větší závadu, získáte doporučení, zda se vyplatí elektrospotřebič či nářadí opravit, nebo je výhodnějším řešením nákup nového zařízení. Společnost nepůsobí pouze v Praze, služby tak můžete využít po celé České republice.

Pražská Revizní je firmou s dlouholetými zkušenostmi a spoustou spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i vy.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek