- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyStavební stroje: Prodej použitých strojů a mechanizace

Stavební stroje: Prodej použitých strojů a mechanizace

Pokud sháníte stavební stroje, není nutné kupovat zbrusu nové modely. V nabídce bazaru najdete použité stavební stroje a mechanizaci, ve skvělém stavu. Případně můžete využít služeb půjčovny a získat stroj pouze na potřebnou dobu.

Stavební stroje prodej

Bazar nabízí prověřené použité stavební stroje. Prodej či koupi pro vás zprostředkují, vybírat můžete z různých použitých strojů v komisním prodeji. V nabídce dále najdete použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty a další. Bazar nabízí také výkup, můžete tak prodat stroje a mechanizace, které již nepotřebujete. Peníze dostanete ihned, samozřejmostí je také individuální dovoz, ať už při nákupu či prodeji strojů.

Bazar stavební stroje

Díky bazaru můžete najít snadno dostupné stavební stroje. Vybraný stavební stroj vám bude v bazaru předveden, případně si ho můžete sami vyzkoušet. Bazar stavební stroje prověřuje, nabízí tak pouze spolehlivé modely. Společnost navíc může zajistit financování pro váš vybraný stavební stroj prostřednictvím leasingových partnerů. Ti vám rádi vyjdou vstříc. Využít lze také inzerce pro vaše stroje, které chcete prodat, další praktickou variantou je protiúčet za nový stavební stroj.

Půjčovna strojů

Kromě nabídky bazaru můžete využít služeb půjčovny. Stačí si vybrat stavební stroje, které se vám hodí. Půjčit si je můžete na libovolně dlouhou dobu, jak budete potřebovat. Samozřejmostí je vždy spolehlivý a funkční stavební stroj či mechanizace. Ať už sháníte krátkodobý či dlouhodobý pronájem, neváhejte využít služeb půjčovny. Jde o skvělé řešení, pokud potřebujete stavební stroj pouze pro vybraný projekt.

Bazar stavebních strojů nabízí dostupné a spolehlivé stroje a mechanizaci. Ze široké nabídky snadno vyberete to pravé. Půjčovna pak nabídne vhodné řešení, pokud stroj nechcete kupovat.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek