- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyUNC nakladače a kolová rypadla – všestranné stavební stroje

UNC nakladače a kolová rypadla – všestranné stavební stroje

Smykové nakladače jsou poměrně univerzálními stroji, které najdou využití při různých úkolech. To lze říci také o kolovém rypadle. Jde o spolehlivé stavební stroje, které jsou velmi oblíbené.

UNC nakladače

Název těchto nakladačů má jasný původ, zkratka UNC označuje univerzální nakladač čelní. Jde o smykem řízené nakladače, které jsou určeny zejména pro práce menšího rozsahu, například ve stavebnictví či zemědělství, ovšem i v dalších odvětvích. Malé rozměry a dobrá manévrovatelnost umožňují využití těchto nakladačů na venkovních plochách, ovšem i uvnitř budov. Díky širokému rozsahu příslušenství se hodí pro různé úkoly – hloubení rýh, či třeba nakládání a hrnutí sypkých materiálů a přeprava kusových materiálů.

Nakladače LOCUST

Z nakladačů UNC vychází koncepce smykem řízených nakladačů Locust. Jde o velmi oblíbenou řadu nakladačů, která nabízí skvělé vlastnosti. Prvotní Locust 750 nabídl revoluční řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene, to bylo zajištěno dvojicí táhel na rameni nakladače. Následovala řada dalších modelů, které nabízí špičkové jízdní vlastnosti a komfort obsluhy. Nejen proto se staly nakladače Locust tolik oblíbenou volbou napříč různými obory.

Kolové rypadlo

Kromě smykem řízených nakladačů stojí za zmínku kolové rypadlo. Jde o všestranný stroj s různým využitím. Modulový podvozek umožňuje radlici a stabilizační podpěry namontovat tak, aby stroj vyhovoval vašim potřebám. Elektronicky řízený hydraulický systém s dvojitým obvodem přizpůsobí hydraulický výkon pro jakýkoliv úkol. Na přístrojové desce snadno nastavíte volitelné hydraulické funkce, dle toho, jaké nástroje stroj nese.

Smykem řízené nakladače a kolová rypadla patří mezi oblíbené stroje, zejména díky tomu, že najdou využití v různých oblastech.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek