- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyVýroba plastů: Kvalitní produkty vhodné pro různé oblasti

Výroba plastů: Kvalitní produkty vhodné pro různé oblasti

Platové produkty najdou využití v oblasti obchodu, průmyslu, chemie, stavebnictví, či třeba reklamy a řadě dalších. Vybírejte z široké nabídky různých produktů ve vysoké kvalitě, díky permanentnímu monitorování.

Výrobce plastů

Pokud hledáte opravdu kvalitní produkty, je důležité obrátit se na spolehlivého dodavatele. Společnost Mepla s.r.o. udržuje vysokou kvalitu, výrobce plastů zohledňuje předpisy RoHS a REACH. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, naopak v nich nenajdete olovo, kadmium, freony, silikon, halogeny a podobné nežádoucí látky. Jde tak o produkty nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Vysokou bezpečnost produktů výrobce plastových desek zaručuje permanentním procesem monitorování.

Výroba plastů

Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován, přizpůsobí se tak proměnlivým požadavkům klientů. V nabídce snadno najdete to pravé. Výroba plastů nezahrnuje pouze plastové desky a tyče. Díky vysoce moderním CNC obráběcím zařízením si můžete nechat vyrobit individuální hotové díly dle vašich údajů, náčrtků a výkresů. Velkoformátové CNC stroje umožňují kratší čas montáže, méně svárů a optimální využití materiálu.

Rychlé dodání

Společnost disponuje rozhlehlými sklady v České republice a Německu, skladové produkty tak mají krátké dodací lhůty a vyhoví vámi požadovanému termínu. Flexibilní výroba plastových desek a dalších produktů umožňuje rychlé dodání standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Využít můžete také formátování na požadované rozměry, či třeba poradenství. Desky lze opatřit jednostrannou nebo oboustrannou ochrannou fólii.

Široká nabídka dává na výběr každému, díky individuální výrobě hotových dílů máte jistotu, že získáte přesně to, co potřebujete. Vše ve špičkové kvalitě s rychlým dodáním.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek