- Komerční sdělení -finance
DomůPodnikáníProdej podílu ve firmě: Obraťte se na zkušeného poradce

Prodej podílu ve firmě: Obraťte se na zkušeného poradce

Prodej podílu ve firmě není snadným krokem, ovšem někdy jde o nejlepší řešení. Pokud si chcete ušetřit starosti a dojít k tomu nejlepšímu řešení, využijte služeb odborného poradce. Ten vás provede celým procesem prodeje.

Prodej firmy

Je běžné, že prodej podílu ve firmě probíhá mezi dvěma spolumajiteli. Ovšem právě v tom je ten háček. Zatímco dosud jste spolupracovali, nyní se vaše zájmy mění. Role prodávajícího a kupujícího jsou klíčové – představy o podmínkách prodeje a výkupu podílu se radikálně liší. Právě ohledně ceny tak mohou vznikat prvotní dohady. Hledání kompromisu je složité, mnohdy až nemožné. Pro takové případy je zde odborný poradce, pomůže hledat kompromisy a dosáhnout úspěšného výsledku. Aniž byste museli mít starosti navíc.

Mediátor

Prodej aktivních firem by v ideálním případě vždy měl být provázen službami poradce. Aktivní firmy na prodej vyžadují hladký proces prodeje, který nenaruší jejich chod. Odborní poradci jsou odborníky, kteří vás provedou náročným obdobím. Poradí si se spornými body a hledáním kompromisů. Již během relativně krátkého času tak lze vytvořit dohodu s parametry obchodu. Firma na prodej tak může dále bez problému pokračovat, přičemž obě strany budou spokojené.

Rychlé řešení

Nejenže vám odborný poradce pomůže najít to nejlepší řešení, ale zvládne to také za krátký čas. To je klíčové, jelikož právě čas může vaše plány překazit. V životě nás mohou potkat nečekané události a životní příhody, které mohou zkomplikovat prodej firmy. Abyste mohli úspěšně dokončit své plány, obraťte se na odborného poradce. Ten vám pomůže rychle a snadno domluvit podmínky firmy na prodej.

Prodej podílu ve firmě nebývá jednoduchý. Abyste se vyhnuli zbytečným starostem, využijte služeb profesionálů, kteří se v tomto oboru vyznají.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek