- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyRenovace laku auta – rozlučte se s poškozeným lakem

Renovace laku auta – rozlučte se s poškozeným lakem

V provozu je lak auta vystaven náročným podmínkám. Výsledkem jsou pak drobné škrábance a znečištění laku, které nepůsobí dobře. Renovace laku auta nabízí skvělé řešení, zbaví vás škrábanců a poskytne dlouhodobou ochranu laku.

Detailing exteriéru

Oživení a renovace laku auta je soubor detailingových služeb, které vašemu vozidlu navrátí opět perfektní vzhled. Díky ochranným nanopovlakům navíc poskytují dlouhodobou ochranu laku, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Jde o způsob, jak maximálně chránit investici vloženou do pořízení vozidla. Prostředky za renovaci a aplikaci ochrany se vám přitom vrátí již při běžném užívání vozidla, a navíc i ve vyšší zůstatkové hodnotě auta.

Různé možnosti

Díky renovaci laku lze i ze staršího vozidla udělat znovu krásné auto. Profesionálové z RenoveCars nabízí renovaci laku v několika programech. Můžete si tak vybrat, zda vám záleží na absolutní korekci poškození a špičkové ochraně laku, či není nutná tak velká investice a postačí korekce drobnějších poškození. V každém případě se můžete spolehnout, že exteriér vozidla prokoukne a lak získá zpět svůj lesk.

Renovace laku

Prvním krokem renovace je vždy detailní čištění auta, chemická a mechanická dekontaminace laku. Po této přípravě může přijít na řadu samotná renovace. Dle vybraného programu se profesionálové zaměří na drobné či střední poškození, nebo zajistí strojní leštění s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Následuje aplikace ochrany laku. Dostupné jsou spolehlivé nanopovlaky, které poskytnou laku ochranu na několik let. S volbou toho nejlepšího se můžete spolehnout až na 7 let ochrany a perfektní vlastnosti, aby lak vypadal opět skvěle.

Díky renovaci laku lze z vozidla učinit opět vizuální klenot. Jde o investici, která se vyplatí.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek