- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyVR jako jedinečný doplněk každé firemní akce, bez které se firma neobejde

VR jako jedinečný doplněk každé firemní akce, bez které se firma neobejde

Virtuální realita představuje technologii, která vytváří simulované prostředí, díky němuž mohou lidé zažít doslova živou zkušenost prakticky s čímkoliv a kdekoliv je napadne. Jak se dá ale tento koncept využít ve firmách? Na to se nyní podíváme.

VR ve firemním světě

Síla virtuální reality spočívá v tom, že vytváří simulaci libovolného druhu. Zákazník či firma se tak mohou přenést prakticky do jakéhokoli prostředí, ať už se jedná například o dna oceánů, vrcholek Mount Everestu, kokpit Formule 1 či zřídit si sídlo v Metaversu.

To zaručuje mimořádně všestranné využití v mnoha různých odvětvích, čehož si všimly i české firmy. Také proto začleňují virtuální realitu do svého konceptu i ti největší hráči v oboru, kteří v ní spatřují perspektivní budoucnost. „Tento inovativní koncept užívá dnes pro přilákání nových zákazníků nejen videoherní průmysl, ale třeba i automobilky,“ Říká Martina Sobková, technická ředitelka a spoluzakladatelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz s tím, že především v Praze a větších městech se virtuální realita těší velkému zájmu jak ze strany fyzických osob, tak i od firem.

Půjčit vs. koupit?

Pakliže firmy chtějí virtuální realitu, mohou si ji buď to koupit, nebo půjčit, přičemž, jak upozorňuje Zuzana Hrabalová, jednatelka a spoluzakladatelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz, pakliže firmy potřebují VR pouze občas, je pro ně výhodnější si headset půjčit. „Půjčení VR je nejen ekonomičtější varianta, ale především i komfortnější s tím, že si firmy mohou být jisty, že bude vše fungovat na 100 procent. Naopak, pokud si VR koupí, musí si vše nastavit sami, což nemusí být vždy nejjednodušší,“ dodává Zuzana Hrabalová, z VRzazitek.cz s tím, že půjčené VR mohou firmy použít buď to v rámci firemní prezentace nebo pro zvýšení atraktivity svých eventů.

Půjčení VR v kostce

Jak vlastně půjčení VR probíhá? V první řadě hned po oslovení půjčovny virtuální reality, by vám firma měla nabídnout kompletní servis šitý na míru. Virtuální realitu v Praze půjčuje například půjčovna VRzazitek.cz. „Zákazník se s námi spojí a prodiskutuje, za jakým účelem VR potřebuje. Poté mu nabídneme kompletní řešení, které může zahrnovat jak natáčení samotného VR videa šitého klientovi na míru, optimalizaci VR headsetu, propojení několika VR brýlí najednou, až po samotný stage set up, obsluhu VR v průběhu eventu a breakdown po akci.“ zdůrazňuje Zuzana Hrabalová z VRzazitek.cz s tím, že základní součástí běžné firemní zápůjčky je autonomní VR headset Oculus Quest 2. Společně s ním je dodáván upevňovací systém Oculus Quest Elite Head Strap. Oculus Link cable, Chromecast, LCD panel pro vysílání headsetu a samozřejmostí je také instalace. To vše jen za 2 999 Kč.

Pronajměte si VR brýle již dnes v naší půjčovně VRzazitek.cz!

Narozeniny, oslavy, rodinné sešlosti, zpestření volného času, zabavení dětí, společné aktivity, firemní eventy… to je jen několik důvodů, proč zákazníci využívají našich služeb.

Pokud virtuální realitu vyzkoušet, pronajměte si VR brýle již dnes a poznejte, co virtuální realita nabízí. V Praze a v Berouně navíc nabízíme možnost osobního předání. Pakliže bydlíte dál, VR vám zašleme kurýrem!

Kontaktujte nás na tel. čísle 604 160 718. Pro firemní eventy využijte tel. číslo 737 627 000. Více informací a ukázky VR her najdete na našem webu https://www.vrzazitek.cz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek